Kawy, które kochają Polacy – najpopularniejsze marki kaw

Polacy przeciętnie wypijają w ciągu dnia od dwóch do trzech filiżanek kawy. Dla wielu z nas picie tego napoju to poranny rytuał, inni delektują się nim w ciągu dnia. Z cukrem, z mlekiem, a może bez dodatków? Każdy z nas ma swój ulubiony wariant. Jednak, która z marek podbiła serca kawoszy w naszym kraju? Lavazza, Tchibo, a może Nescafe?

Kawa ziarnista czy rozpuszczalna? 

Miłośnicy kawy na samą myśl o aromatycznym napoju rozbudzają się i są gotowi do działania. Od dawna panuje spór o to, która kawa – rozpuszczalna czy ziarnista – jest lepsza. Bez wątpienia, kawa ziarnista popularnych marek jak Tchibo czy Lavazza ma do zaoferowanie znacznie bogatszy aromat i głębie smaku. Rozpuszczalne kawy jednak pozwalają zaoszczędzić czas i cieszyć się ulubioną kawą dosłownie w kilka sekund od zalania wodą. To jednak nie spór o rodzaj kawy jest głównym tematem artykułu. Która marka kawy jest więc najpopularniejsza w Polsce?

Kawa dobrej jakości – Tchibo, Lavazza i inne marki 

– Kawa rozpuszczalna to szybkie rozwiązanie idealne, gdy nie mamy czasu. Kawa ziarnista natomiast to wybór dla osób chcących odkryć pełnię smaku i aromatu tego napoju

– Wśród konsumentów z Polski najchętniej wybieranym producentem kawy jest m.in. Lavazza i Tchibo dostępne w sklepie Bee.pl.

– Wysokiej jakości ziarna kawy pozwalają wydobyć z niej najlepsze walory, dlatego zawsze powinniśmy wybierać produkty zaufanych marek

Ulubione kawy Polaków – TOP 5 marek 

Od lat w Polsce jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów kawy jest Nescafe. W czołówce znalazła się także kawa Tchibo, która nieprzerwanie od 1992 roku cieszy podniebienia polskich smakoszy czarnego napoju. Oto 5 najpopularniejszych marek kawy, po które sięgają konsumenci w kraju znad Wisły:

– Nescafe

– Tchibo

– Lavazza 

– Jacobs 

– Dallmayr 

Klasyczna mała czarna, a może kawa po wiedeńsku? 

Głębia smaku i aromatu, która rozbudza zmysły i zachęca do działania? Sposobów na kawę jest mnóstwo, od klasycznej, przez cappuccino, a na kawie po wiedeńsku skończywszy. Aby cieszyć się pełnią bogactwa oferowanego przez kawę, warto sięgać po produkty dobrej jakości. Wymienione w powyższym tekście marki są gwarancją doskonale wyselekcjonowanych ziaren kawowca tak, abyśmy mogli rozkoszować się ulubionym napojem.

 

Posts Tagged with…